Home Biografie Nieuws Uitslagen Foto's Links
   

WIELRENNEN


SCHAATSEN:

 

2012, 2011, 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999

periode 1996 t/m 2001

 


   WIELRENNEN:           periode vanaf 1999

         
2012
Ronde van Bretagne, 6e 
Ronde van Bretagne, 5e 
Ronde van Bretagne, 4e 
Ronde van Bretagne, 3e 
Ronde van Bretagne, 2e etappe
Ronde van Bretagne, 1ste etappe
Val d-Ille, Souvenir Jullien
Zellik Galmaarden
Dwars door het Hageland
Grand Prix Pinot Cerami
Grand Prix Nogent sur Oise
Tour de Normandie, eindklassement
Tour de Normandie, 8ste stappe
Tour de Normandie, 7e etappe
Tour de Normandie, 6e etappe
Tour de Normandie, 5e etappe
Tour de Normandie, 4e etappe
Tour de Normandie. 3e etappe
Tour de Normandie, 2e etappe
Tour de Normandie, proloog
3dgs West Vlaanderen, eindklassement
3dgs West Vlaanderen, 3e etappe
3dgs West Vlaanderen, 2e etappe
3dgs West Vlaanderen, proloog
Ster van Zwolle
Ploegachtervolging Olympische baan Londen
 

58
61
60
34
75
31
36
34
42
69
51
58
80
86
60
44
93
75
50
75
96
104
112
26
44
6
 
  2011 NK baan Apeldoorn, puntenkoers
NK Apeldoorn, scratch
NK Apeldoorn, achtervolging
WC Astana, achtervolging
WC Astana, ploegachtervolging
EK Baan Apeldoorn, omnium
EK, achtervolging
EK. scratch
EK, puntenkoers
EK, sprint m.v.s. 1 ronde
EK, afvalkoers
EK, tijdrit 1km
Tour de Moselle, eindklassement
Tour de Moselle, 4e etappe
Tour de Moselle, 3e etappe
Tour de Moselle, 2e etappe
Tour de Moselle, 1ste etappe
3dgs Cherbourg, eindklassement
3dgs Cherbourg, 4e etappe
3dgs Cherbourg, 3e etappe, tijdrit
3dgs Cherbourg, 2e etappe
Kernenomloop Echt-Susteren
Zomeravondronde Ede
Ronde van Midden Nederland
Omloop Trynwalden
Dutch Valley Classic
Ronde van Burdaard
Tour Cycliste de Solidarnosc, eindklassement
Tour Cycliste de Solidarnosc, 4e etappe
Tour Cycliste de Solidarnosc, 3e etappe
Tour Cycliste de Solidarnosc, 2e etappe
Tour Cycliste de Solidarnosc, 1ste etappe
NK tijdrijden, elite
NK weg, elite
Delta Tour Zeeland, eindklassement
Delta Tour Zeeland, 2e etappe
Delta Tour Zeeland, 1ste etappe
Delta Tour Zeeland, proloog
Ronde van Limburg
DK tijdrijden
Olympia's Tour, tijdrit
Olympia's Tour,4e etappe
Olympia's Tour, 3e etappe
Olympia's Tour, 2e etappe
Olympia's Tour, 1ste etappe
Olympia's Tour, proloog
Omloop der Kempen
Ronde van Overijssel
Molenomloop door de Schermer
Ronde van Noord Holland
Zuidenveldtour
WK Apeldoorn, achtervolging
WK Apeldoorn, ploegachtervolging
WC Manchester, ploegachtervolging
WC Manchester, achtervolging
 
8
2
1
3
5
11
3
4
12
12
15
13
3
6
16
1
37
16
29
3
10
46
5
25
3
45
6
57
33
11
68
87
3
32
22
48
55
13
32
1
11
76
102
88
106
188
20
11
4
77
51
10
6
5
4
 
  2010 NK Apeldoorn, achtervolging
NK Apeldoorn, scratch
NK Apeldoorn, puntenkoers
Populaires Apeldoorn, leidersrace
Populaires Apeldoorn, scratch
Populaires Apeldoorn, puntenkoers
Landenontmoeting Apeldoorn, scratch
Landenontmoeting Apeldoorn, ploegachtervolging
Kernenomloop Susteren

 
4
9
5
1
1
1
2
1
122
  2008 Olympische Spelen Peking, Achtervolging
DK Tijdrijden elite
Parel van de Veluwe
Ronde van Limburg
Twijzelerheide
Batavus Pro Race
Ronde van Heerenveen
WK ploegachtervolging Manchester
WK Achtervolging Manchester
Achtervolging Kopenhagen
Eindklassement Worldcup achtervolging
Ploegachtervolging Kopenhagen
Eindklassement Worldcup ploegachtervolging
Alkmaar, Omnium voor koppels
Achtervolging WC Los Angeles
Ploegachtervolging Los Angeles
 
 
16
1
7
21
18
43
1
8
2
6
4
4
3
2
2
4

  2007 NK Alkmaar, achtervolging
NK Alkmaar, 1 km tijdrit 
WC Peking, ploegachtervolging
WC Peking, achtervolging
WC Sidney, ploegachtervolging
WC Sidney, 1 km tijdrit
Menzis van Keulen Omloop
NK Tijdrijden
Ronde van Antwerpen, eindklassement
RvA, 4e etappe
RvA, 3e etappe
RvA, ploegentijdrit
RvA, 2e etappe
RvA, 1ste etappe
RvA, proloog
Usquert
Dalen
Appelscha
Eindklassement 2-daagse Venhuizen
Omloop Venhuizen
Criterium Venhuizen
Proloog Venhuizen
Roden
De Wilp
Peize
Jistrum
Ster Electro Tour (SER), eindklassement
5e etappe SER
4e etappe SER
3e etappe SER
2e etappe SER
Proloog SER
Delta Profronde
Parel van de Veluwe
DK Tijdrijden Elite
Eindklassement Olympia's Tour
8. etappe O.T.
7. etappe O.T.
6. etappe O.T.
5b. etappe O.T. ind. tijdrit
5a. etappe O.T.
4. etappe O.T.
3. etappe O.T.
2. etappe O.T.
1. etappe O.T.
Proloog Olympia's Tour (O.T.)
Heerenveen
Almelo
Bleiswijk, tijdrit
Wouden klassieker
WK ploegachtervolging, P. de Mallorca
WK achtervolging, Palma de Mallorca
Alkmaar, 3e Sinnige baancomp.
Alkmaar, 2e Sinnige baancomp. 
Leeuwarden, 4e wedstr. voorjaarscomp.
Alkmaar, Sinnige voorjaarsbaancomp.
Manchester, W.C. ploegachtervolging
Eindklassement W.C. ploegachtervolging
Los Angeles, W.C. ind. achtervolging
Los Angeles, W.C. ploegachtervolging
 
 

1
4
3
6
4
12
40
13
68
48
133
3
97
62
7
11
1
1
6
11
38
3
7
2
17
1
109
81
120
93
127
51
31
68
1
92
91
38
117
18
64
131
73
137
134
37
8
25
8
68
7
5
3
2
1
5
7
7
7
8

  2006 NK Alkmaar, achtervolging
Groeistad Klassieker
Purmerend
Erm
Zwanenburg
Omloop van de Trynwâlden
Menzis/van Keulen Omloop
Ronde van Antwerpen, eindklassement
RvA, ploegenklassement
RvA, 4e etappe
RvA, 3e etappe
RvA, 2e etappe
RvA, 1ste etappe
RvA, proloog
Usquert
Dalen
Appelscha
Surhuisterveen
Bovenkarspel
GP Demy Cars, Luxemburg
Norsk Sykkelfestival, eindklassement
N.S., 1ste etappe
N.S., 2e etappe
N.S., 3e etappe
N.S., 4e etappe A, (tijdrit)
N.S., 4e etappe B
N.S., 5e etappe
Noordenveld Westerkwartier, proloog
idem, 1ste et. De Wilp
GP Gerrie Knetemann
NK weg Beloften
NK Tijdrijden Beloften
Mildam, tijdrit
Tour de Gironde, eindklassement
TdG, 4e etappe
TdG, 3e etappe
TdG, 2e etappe
TdG, 1ste etappe
Rund um die Braunkohle
DK tijdrijden Beloften
Ureterp
Omloop van de Alblasserwaard
Rhône-Alpes Isère Tour, eindkl.
4e etappe
3e etappe
2e etappe
1ste etappe
Ronde van Midden Brabant, Eindkl.
Midden Brabant, tweede etappe
Midden Brabant, eerste etappe
Köln-Schuld-Frechen
Dorpenomloop van Rucphem
Ronde van Zuid-Holland
Omloop van de Houtse Linies
 
 
3
59
19
1
7
1
41
27
1
41
86
51
110
21
6
6
15
25
7
13
5
7
10
5
1
11
50
29
1
53
18
14
2
71
78
79
68
83
68
1
5
45
74
33
55
92
70
43
52
25
30
58
24
11
  2005 Univest GP, wegwedstrijd
Univest GP, criterium
Triptique des Barrages (TdB) eindkl.
TdB, eerste etappe
TdB, tweede etappe
TdB, derde etappe
Noordwijkerhout
Omloop van Trynwalden
Pompebled 2-daagse, eindkl.
Harkema (2e et. 2-daagse)
Gerkesklooster/Stroobos (1ste et.)
Meeus Race
NK tijdrijden Beloften
Ronde van Antwerpen (RvA), eindkl.
RvA, proloog
RvA, eerste etappe
RvA, tweede etappe
RvA, derde etappe
RvA, vierde etappe
Surhuisterveen
Idea Mazovia Tour (IMT), 1ste etappe
IMT, 2e etappe
IMT, 3e etappe
IMT, 5e etappe
IMT, eindklassement
IMT, jongerenklassement
derny profcriterium Wiederbruck
DK tijdrijden Beloften
Tour de Monden
1ste etappe Noorwegen
2e etappe Noorwegen
3e etappe Noorwegen
4e etappe Noorwegen
5e etappe Noorwegen
Eindklassement Noorwegen
Jistrum
Westfriese Dorpenomloop
1ste etappe OZ-wielerweekend
2e etappe OZ-wielerweekend
Ronde van Limburg
Parel van de Veluwe
Twijzelerheide
1ste etappe Tour du Loir-et-Cher 
Gaverstreek, tijdrit
Omloop van de Glazen Stad
Ster van Zwolle
Ronde van Zuid-Holland
Omloop van Haspengouw (B)
 
 
26
20
74
70
19
92
5
10
6
4
17
63
9
72
28
69
104
75
91
8
25
62
16
32
10
1
2
1
45
44
32
9
22
6
17
19
9
35
63
68
46
9
68
43
76
35
43
13
  2004 Warns, tijdrit
Luinjebert, tijdrit
DK tijdrijden Noord
Appelscha
Surhuisterveen
A7 classic, Drachten
Proloog Ronde van Antwerpen
Twijzelerheide
Gouden Pijl, Emmen
NCK, Dronten
tijdritklassement WVS
DK weg, Jubbega
Omloop  Trynwalden
6de etappe Noorwegen
4de etappe Noorwegen
3de etappe Noorwegen
eindklassement Noorwegen
Usquert
Omloop Bergum
Uitgeest
1ste etappe Noorwegen
2de etappe Noorwegen
eindklassement Antwerpen
Heerenveen

 

 1
 1
 1
 1
 1
 3
 3
 4
 4
 4
 5
 5
 5
 6
 7
11
11
11
15
15
16
17
19
20

 

 
  2003
(Neo-amateur)
DK tijdrijden, Zuidwest
Harkema
Heerenveen
Warmenhuizen
Enkhuizen
Klimcriterium Berg en Terblijt
3de etappe Noorwegen
proloog Ronde van Antwerpen
 3
 4
 5
 5
 6
 7
10
11

 

 
  2002
(
2e jaars Junior)
Nylan, tijdrit
Makkum, tijdrit
klimcriterium Berg en Terblijt
klimcriterium Waubach
eindklassement Spanje
NK achtervolging
3de etappe Spanje
3de etappe Denemarken
1ste etappe Denemarken
1ste etappe Spanje
2de etappe Denemarken
2de etappe Spanje
proloog Denemarken
tijdrit Denemarken
eindklassement Denemarken
Vlaamse Ardennen

 

 2
 2
 2
 8
11
12
12
12
13
14
15
17
18
18
18
24

 

 
  2001
(1ste jaars Junior)
Warns, tijdrit
Harlingen, open FK tijdrijdeN

 

 6
 8

 

 
  2000
(2e jaars Nieuweling)
Warns, tijdrit
Luinjebert, tijdrit
Nylan, tijdrit
tijdritklassement wv Snits
DK tijdriiden, Noord
NK tijdrijden
klimcriterium Waubach

 

 1
 1
 1
 1
 3
 4
 4

 

 
  1999
(zonder licentie)
Warns, tijdrit
Luinjebert, tijdrit
Makkum, tijdrit
tijdritklassement wv Snits
 1
 2
 1
 2
 
         
  SCHAATSEN Periode 1996 t/m 2001    
         
 

Lange baan

 

p.r. datum    
    100 meter 11.19 12-3-2000    
    300 meter 27.23 12-3-2000    
    500 meter 42.75 09-3-2001    
  1000 meter 1.25.06 10-3-2001    
  1500 meter 2.08.81 29-1-2001    
  3000 meter 4.24.85 09-3-2001    
           
  Marathon 6e op NK 2000